Vjollca Haxhiu tregohet patriote, me këtë veshje shfaqet rrugëve të Tiranës

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore.

Vjollca është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo këto ditë po qëndron në Shqipëri.

Në një foto të publikuar sot ajo shihet e veshur kuq e zi, duke dal për të shëtitur rrugëve të Tiranës.

Kaq bukur është kombinuar ajo.

Image
Ngjarja paraprake

RTX A6000 dhe A40 janë dy herë më të fuqishme se RTX 3090

Ngjarja e ardhëshme

Torino refuzoi ofertën e ekipit “big” të Premier për Andrea Belottin!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian