Vjen reagimi nga Dafina Zeqiri pasi presidentja e përmendi në emision

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në një intervistë të dhënë së fundi ka cituar këngëtaren Dafina Zeqiri dhe këngën e saj “Llafe, llafe”.

Ndaj kësaj ka reaguar edhe vet këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale.

Dafina postoi një pjesë të kësaj interviste, teksa ka shkruar: “Mirëmëngjes”.

Ndryshe, kjo këngë e Dafinës në bashkëpunim me Lyrical Son u pëlqye në masë të madhe.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Suarez nuk ka ndërmend të tërhiqet, nis negociatat për një kontratë të re

Ngjarja e ardhëshme

Свилановиќ: Билатералното недоразбирање да не се користи за стопирање на евроинтеграцијата

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian