Vjen parashikimi, ky do të jetë moti për ditët në vazhdim

Ditëve të para të javës vranësira dhe diell, rënie e lehtë e temperaturave. Nga mesi i javës mundësi për reshje të dobëta shiu.
 
Kështu pritet të jetë moti në tri ditët në vazhdim.

Kryesisht me diell. Pasdite vransirat do të shtohen, e në mbrëmje mundësi për reshje të dobëta shiu.
6.05 – Ngrohtë, kryesisht me diell. Pasdite do të ketë zhvillime të vransirave, e priten mundësi edhe për riga lokale shiu.
7.05 – Shumë ngrohtë, kryesisht me diell.
Temperaturat minimale do të luhaten nga 6C deri 8C, e maksimalet nga 20C deri 23C, e ditën e premte rriten edhe deri në 25C.

Do të fryj erë e lehtë dhe mesatare, drejtimesh të ndryshme 2-7m/s.
Shtypja atmosferike fillimisht shënon rritje mbi vlera mesatare, nga e mërkura me tendencë të rënies.

Ngjarja paraprake

Nuk mund të mungonte një koment i Morattit për kthimin e Mourinhos

Ngjarja e ardhëshme

“Provokim”, kënga më e re e Neki Emrës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian