Vizitorët janë bllokuar që katër orë në Bogë, policia tregon pse po ndodh kjo

Rruga për në Bogë është bllokuar totalisht dhe sipas një lexuesi, njerëzit nuk po arrijnë të hyjnë e as të dalin për më shumë se katër orë.

Policia Rajonale e Pejës tha se arsyeja e bllokimit është pasi persona të papërgjegjshëm kanë parkuar automjetet e tyre vend e pavend dhe për pak policia pritet të ndërhyj në atë zonë.

“Rruga është bllokuar në Bogë, sepse persona të papërgjegjshëm i kanë lënë automjetet e tyre vend e pa vend, derisa të ndërhyjë policia. Kjo është e gjitha çka mund të themi për momentin”, tha policia.

Ndërsa, lexuesi ka thënë se janë në pritje për më shumë se katër orë dhe se njerëzit kanë mbetur në kolonë në automjete.

Ngjarja paraprake

Trump akuzon se numri i rasteve dhe i vdekjeve nga “Virusi i Kinës” janë dukshëm të ekzagjeruara në SHBA

Ngjarja e ardhëshme

Studimi/ Kjo perime është përgjegjëse për erën e djersës tuaj sipas ekspertëve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian