Vitet janë veç numra për Mihrije Brahën, mahnit në imazhet e reja

22:46 | 16 Prill 2021

Foto: Instagram

Mihrija duket në formë të mirë në fotot e fundit.

Këngëtarja Mihrije Braha po u bën konkurrencë 20-vjeçareve me paraqitjet publike, teksa shfaqet atraktive, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi publikoi disa fotografi, në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat u shfaq e veshur me kostum ngjyrë rozë, teksa mori poza joshëse pranë një qeni.

Mihrija kishte lëshuar flokët në kraharor, ndërsa ishte grimuar me grim më të rëndë dhe dukej tëheqëse, derisa pozoi buzë një liqeni.

Kujtojmë se Mihrije Braha është aktive edhe me këngë të reja, të cilat priten mirë nga ana e fansave të saj. /Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Do të zgjerohet hetimi për falsifikimin e pasaportave të Maqedonisë

Ngjarja e ardhëshme

Leipzigu ngec ndaj Hoffenheimit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian