Vit i ri, look i ri!

Loredana mund të identifikohet si reperja bjonde, por gjatë 2020 ajo ka eksperimentuar shumë me look-un e saj.

Ajo na surprizoi të gjithëve disa muaj më parë kur u shfaq me flokë të zeza dhe të shkurtëra në prezantimin e albumit të ri “Medusa”.

Por, rezultuan se ajo kishte vendosur thjesht një paruke me ngjyrë të zezë, ndonëse flokët i ka prerë që në verë. Më pas ajo u shfaq me flokët në ngjyrë portokalli dhe kaçurrela, për shkak të xhirimeve të klipit të saj.

Ndonëse ky look i shkonte shumë, fansat janë të idesë se është më mirë me flokët e “bardha si Madonna”… Prej disa javësh e kemi parë me look-un e saj identifikues, por duket se ka vendosur të bëjë një ndryshim për vitin e ri.

Kështu, reperja ka lyer flokët e saj ngjyrë të zezë dhe këtë herë nuk është paruke. Ajo ka ndarë disa foto në rrjetet sociale, ku duket realisht shumë ndryshe. Nuk e dimë nëse pas këtij ndryshimi fshihet ndonjë projekt i ri, apo thjesht Lori ka dashur të eksperimentojë.

Loredana e mbylli 2020 në mënyrën më të mirë të mundshme. Pak javë më parë, reperja publikoi albumin e saj “Medusa” që po korr shumë sukses dhe është pritur goxha mirë nga fansat.

Image

Loredana
Image

Loredana
Ngjarja paraprake

Protesta e planifikuar në Kongresin Amerikan, veprimi përçarës pro-Trump ndan republikanët

Ngjarja e ardhëshme

Ja nga cilat komuna janë katër personat që humbën jetën nga Covid-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian