Visar Ganiu viziton Dyqanxhikun e Serovën (FOTO)

Kandidati i Bashkimit Demokratik për Integrim për kryetar të komunës së Çairit Visar Ganiu ka vizituar lagjet e Seravë dhe Dyqanxhik.AdvertisementsGaniu me këtë rast ka shkruar;Seravën dhe Dyqanxhikun dy lagjet tona të mrekullueshme i vizituam sot. Dyert për ne ishin gjithkund të hapura e buzëqeshjet nëpër fytyrat e njerëzve ishin motivi se duhet të vazhdojmë ta bëjmë më të mirën gjithmonë për Çairin tonë të zemrës.Advertisements

Ngjarja paraprake

Kasami: Nuk e vjedhin dot më mandatin pasi fitorja do të jetë shumë e thellë

Ngjarja e ardhëshme

Села околу идејата за претседател Албанец: Ахмети е забеган и се залажува секој ден

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian