Visar Ganiu: Sonte e gjithë vëmendja i takon djemve të reprezentacionit të Maqedonisë së Veriut

Sonte e gjithë vëmendja dhe tifoja i takon djemve të reprezentacionit të Maqedonisë së Veriut, të cilët uroj ti sjellin fitore vendit dhe të kualifikohen në Kampionatin Evropian të Futbollit 🥇🏆⚽️

Përderisa mikut tim, Muamed Sejdinit njëherit kryetar i Fderatës së Futbollit në RMV, i uroj suksese dhe të bëje historinë bashkë me ekipin që sonte padiskutim se do të na bëjnë të gjithëve mjaft krenarë!

Ngjarja paraprake

Rezolutë kundër gjenocidit serb, Kodheli: Politika e dy shteteve shqiptare nuk ka qenë e unifikuar, historia duhet vënë në vend

Ngjarja e ardhëshme

Berisha: Basha hetoi Millosheviçin, vajza ime hetoi 11 kriminelë serbë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian