‘Virusi s’ndalet se do Lylzimi apo Meta’/ Apeli i Braçes: Respektoni masat, nuk ju infekton qeveria

Përmes një postimi në rrjetet sociale, zv. kryeministri, Erion Braçe, nisur edhe nga situata e vështirësuar e pandemisë në vend, ka apeluar shqiptarë që të respektojnë masat anti COVID.

Braçe shkruan se “virusi përhapet nga secili prej nesh, jeton mes nesh dhe prej nesh”.

‘Virusi nuk ndale vetë, as se do Lylzim Basha apo se do Ilir Meta dhe shokët e tyre”, ka shkruar ndër të tjera në instagram zv. kryeministri, Erion Braçe.

Ngjarja paraprake

SHBA, vdekjet nga Covid, një e katërta e totalit botëror

Default thumbnail
Ngjarja e ardhëshme

SHBA emëron ambasador në Venezuelë pas 10 vitesh

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian