Virgil Van Dijk humb sezonin?

Një nga mbrojtësit më të mirë në botë, anëtari i Liverpool, Virgil van Dijk, me shumë gjasë ka humbur pjesën e mbetur të këtij sezoni.

Ishte një lëndim sot në ndeshjen ndaj Everton që ia pamundësoi vazhdimin e ndeshjes, por me gjasë i pamundëson edhe paraqitjen në këtë sezon.

Sipas raportimeve të ‘BeIN Sports’, holandezi ka lënduar tendonin dhe do të mungojë për 7 deri në 8 muaj.

Edhe Jurgen Klopp pas ndeshjes deklaronte se lëndimi duket i keq.

Kjo do të jetë një nga humbjet më të mëdha për skuadrën e Liverpool këtë edicion.

Ngjarja paraprake

Haziri bën thirrje të respektohen masat: Nëse nuk ruhesh, virusi mund të ta marrë jetën

Ngjarja e ardhëshme

Ardian Bujupi rrëfen se zemrën ia ka “rrëmbyer” modelja e famshme që u përfolën për një lidhje!

të fundit nga

Revolucioni i ri

Bota e futbollit po drejtohet gjithnjë e më tepër drejt teknologjisë. Duke

AlbanianEnglishMacedonian