Violeta Kukaj shkëlqen me këtë komplet me kutia

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës folklorike e popullore, Violetë Kukaj, ia ka dalë ti rezistoj kohës.

Pas një pauze të gjatë në botën e muzikës, për çka dolen edhe shumë thashetheme, Violeta është bërë shumë më aktive.

Nuk po bënë edhe aq shumë këngë, ama nuk po i lë pas paraqitjet publike, intervistat dhe fotot në rrjete sociale.

Së fundi, Violeta ishte pjesë e eventit të hapjes së “Tiara Fashion” në Prishtinë dhe shkëlqej me paraqitjen e saj të jashtme.

Dukej bukur, moderne dhe shumë rinore, madje më mirë se kurrë më parë.

Image
Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Rrugët te kalueshme në Malishevë

Ngjarja e ardhëshme

​Greqia heq kufizimet në fluturimet nga Shqipëria, Turqia dhe Maqedonia Veriore

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian