Violeta Gashi pas modës tani gati për muzikë

 “Coming soon: my first song FLAKË.Produksioni Labia, Dress: Fjolena Hair & Make up: Sellma & Kaci.

Prej se isha shumë e vogel e kam dashur skenën dhe muzikën. Falenderoj të madhin Zot që mu dha kjo mundësi dhe patjeter FAMILJEN time e falenderoj, shoqërine e dashur për përkrahjen dhe mbështetjen deri me tani!

Gjithashtu ju falenderoj nga zemra për çdo mesazh që e kom marr dhe jom ka e marr dhe cdo thirrje për të me uruar sukses. Zoti ju bekofte”. Ky është statusi i të bukurës Violeta Gashi që deri më tani e kemi njohur si modele dhe miss me kurora të fituara e sot ajo po realizon talentin që e ka pasur që kur ishte fare e vogël, atë të këngës.

Ne mësojmë se ajo këto ditë ka qenë në Kosovë ku ka xhiruar në programin te Labia këngën e saj të parë, ku do të vijë në programin festiv të këtij produksioni dhe në kanalin youtube, por mësojmë gjithashtu se do të jetë dhe një tjetër projekt një potpuri e cila vjen te xhirimet e Produksionit Eurolindi.

Ajo ka shumë mbështetje nga familja e saj, e ku krahu i saj i djathtë është dhe motra e saj e cila ka fituar çmimin Top Model Martini në Belgjikë. Falë talentit të saj duhet ta mbajmë mend këtë emër Violeta Gashi, pasi do të jetë një femër e fortë në muzikë.BS

Image

Foto 1.
Image

Violeta kur ishte e vogel
Image

foto 3.

 

Ngjarja paraprake

Akuza të ndërsjella nga partitë për situatën me pandeminë

Ngjarja e ardhëshme

A do ta respektojë bordi i FVK-së kërkesën e KAS-it pranë KOK-ut në rastin Luboteni? 

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian