Vikendi do të jetë me shi e borë

Dita e shtunë parashihet të ketë mot të ftohtë, kryesisht të vranët me reshje bore dhe shiu, të cilat më vonë gjatë ditës shndërrohen në reshje bore.

Sipas Prishtina Weather në zona malore reshjet e borës do të jenë më intensive.

Temperaturat në vise të ulëta -2C deri 6C, e në vise malore -6C deri -2C. Erë mesatare nga verilindja 4-9m/s.

Indeksi UV: 1. Indeksi i cilësisë së ajrit në vlera të pranueshme dhe mesatare.

Ngjarja paraprake

Skandal, e kishte kapur një grua në tualet, e mbështeti për kabine dhe u përpoq... 

Ngjarja e ardhëshme

Lediana dhe Mevlani – çift pas dy jave – kështu thotë Eri

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian