Victoria Lane, kur përzierja e geneve bën mrekulli

Modelja e njohur Victoria Lane është një përzierje genesh meksikane dhe gjermane.

Një përzierje e pazakontë, ka bërë që Victoria të jetë një ndër modelet më të kërkuara.

Kjo bukuroshe ndiqet nga mijëra fansa të saj në Instagram, ku fotot me bikini janë të përditshme.

Foton e saj të parë me bikini në llogarinë e saj në Instagram e publikoi në mars të 2016.

Image
Image
Image
Ngjarja paraprake

Italia regjistroi numër rekord të rasteve ditore me COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Lajmërohet Trump në këto momente, befason me kërkesën për Biden!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian