Victoria Beckham njofton: Ngjyrat për pranverë-verë 2021 që do të veshim

Rrobat që ajo krijon frymojnë këto epitete

Bazuar në koleksionin e saj të ri, ne mund të dimë se çfarë do të veshim në pranverë, me mot më të mirë.

Në revy, shohim manekine të veshura me të verdha nga koka deri te thembrat.

– E verdha është ngjyra e sezonit, nuancat e bananes dhe mjaltit – shkroi Victoria poshtë videos së re në profilin e saj të Instagramit.

Pantallonat me këmbë të gjera, për të cilat po flasim gjatë gjithë kohës, mbeten tendenca kryesore e pranverës.

Shumë femra e presin me padurim, sepse rehatia më në fund vlerësohet.

Manekinia e Victorias mban një xhaketë më të gjatë në një nuancë të ngjashme me të verdhën dhe një fanellë të thjeshtë me këto pantallona.

Na duket se të gjithë mund të gjejmë diçka të ngjashme në gardërobën tonë, nuk duket e vështirë për t’u kombinuar.

Ngjarja paraprake

Taksitë ilegalë shfrytëzojnë mungesën e autobusëve, ua marrin nga 5 euro udhëtarëve në relacionin Prishtinë – Gjilan

Ngjarja e ardhëshme

Tërmeti u shkatërroi shtëpinë, familja në Damjan të Tiranës pa asnjë ndihmë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian