Veturat ‘dyfishë’ – Pamje të rënda nga aksidenti i tmerrshëm në Arllat ku dyshohet për një të vdekur

Veturat ‘dyfishë’.

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në Arllat të Malishevës.

Burime të medias bëjnë të ditur dyshimet që së paku një person ka humbur jetën në këtë aksident.

Media ka siguruar fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes:

Image
Image
Ngjarja paraprake

Touadera fiton mandatin e dytë si president i Republikës së Afrikës Qendore

Ngjarja e ardhëshme

Juventus kërkon një qendërsulmues, Pirlo zbulon një prej emrave

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian