Vetëm për Ty, një fillim i ri!

Sa herë që dielli perëndon, lë pas ngjyrat e tij rrezatuese. Këto ngjyra janë premtimi i diellit që një ditë e re do të vijë.

Unë jam mirënjohës për çdo agim të diellit sepse do të thotë që do të kem një ditë të re, një mundësi e re për të bërë diçka pozitive në jetën time dhe në jetën e atyre që më rrethojnë.

Unë filloj çdo ditë me një qëllim pozitiv dhe vetëm dërgoj dashuri në të ardhmen time. Unë jetoj jetën time me inspirim.

Vizioni im shpirtëror është i qartë dhe i kthjellët. Unë gjithmonë ndjek dhe i shkoj pas intuitës sime. Unë shoh dritë tek të gjithë.

Sa herë që ndihem keq, zemërim, ankth e trishtim mbyll sytë dhe lidhem me qiellin. Mbyll sytë dhe imagjinoj njerëzit më të dashur të mi që më vizitojnë në tokë për të qenë me mua në momente të vështira. Dashuria e tyre pa kushte menjëherë më ndihmon të ndihem më mirë.

TyUnë e di që gjithmonë mund të mbështetëm në hyjnoren!

Ngjarja paraprake

Zanetti dhe anekdota me Taribo West: Një ditë donte ta mbyste Lucescu-n sepse…

Ngjarja e ardhëshme

Rikthehet bora, moti për këtë fundjavë dhe ditët e para të javës së ardhshme

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian