“Vështirë të arrij orgazmën”-Rrëfehet gruaja: Seksi me të dashurin është dëshpërues, pasi madhësia e..

Një grua ka rrëfyer historinë e raportit seksual që e ka me të dashurin e saj.

Rrëfimi i plotë:

E dashur psikologe: Ndërsa ne kalojmë shkëlqyeshëm, seksi me të dashurin tim të ri nuk është i mirë.

Ne kemi qenë së bashku qe një vit dhe unë me të vërtetë dua ta bëj të funksionojë.

Ai është një burrë i bukur dhe shumë në formë.

Por ka një problem – madhësinë e penisit të tij. Ai nuk është më i madhi.

Duhet të pranoj, e kam mjaft të vështirë të arrij orgazmën, madje nuk kam pasur asnjë orgazëm gjatë seksit me të.

Ai është 32 vjeç dhe unë 28. Ai ka pasur vetëm një lidhje para meje, ndërsa unë kam pasur disa lidhje afatgjata.

Ne bëjmë seks rregullisht, por ai gjithmonë kalon në orgazmë para meje dhe kështu unë ndonjëherë përfundoj duke e shitrurr, ose i them atij se jam e lumtur ta ndaloj, vetëm për ta përfunduar.

Më pas ai rrotullohet dhe fillon të gërhijë brenda pak minutash duke më lënë të frustruar.

Përgjigjja e psikologes: Madhësia e penisit të të dashurit tuaj me të vërtetë nuk ka rëndësi pasi femrat nuk arrijnë orgazëm vetëm përmes penetrimit.

Për të kuptuar më mirë përgjigjet tuaja, mund t’ju duhet të eksploroni trupin tuaj në mënyrë që t’i tregoni me besim se si t’ju prekë.

Dhe ky është çelësi – t’i tregoni atij atë që ju pëlqen.

Më pas tregojini atij që të përqendrohet shumë më tepër në paralojën dhe mbajeni duke e lejuar të hyjë tek ju derisa të dy të eksitoheni plotësisht.

Jepini atij besim duke e inkurajuar.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zgjedhjet lokale/ Partia Demokratike zgjedh kandidatët, kush janë fituesit! PL-ja “merr” katër bashki

Story i radhës

​Punonjësit britanikë të hekurudhave refuzuan ofertën për rritje pagash, njoftuan një grevë për nesër

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish