Veshjet e përzgjedhura të kësaj jave

Zakonisht kërkesat tuaja të modës mund të ndryshojnë së bashku me ndryshimin e sezoneve, pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një pallto të thjeshtë ose një palë çizme të përsosura.

Jo vetëm që veshjet e zgjedhura do t’i mbulojnë të gjitha nevojat tuaja bazike, por do të sigurohemi që gjithçka që përfshihet do të duket po aq në trend pas një viti, siç duket tani.

Gjithashtu, këto veshje do t’ju bëjnë të ndiheni të emocionuara dhe do të dashuroheni në to, në atë mënyrë që vetëm moda dhe veshjet e bukura dinë t’ju bëjnë të ndiheni.

Disa nga veshjet e përzgjedhura për këtë javë janë: Bluzë, pantofla dhe xhemper i thurur.

 

Më poshtë gjeni veshjet e përzgjedhura të kësaj jave:

Image
Image
Image
Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Space lëshon një numër rekord satelitësh interneti në orbitë

Ngjarja e ardhëshme

Komuna e Suharekës përfiton rreth 141 mijë euro për efiçiencë të energjisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian