Veshjet e përzgjedhura si më trendi për këtë javë

Zakonisht kërkesat tuaja të modës mund të ndryshojnë së bashku me ndryshimin e sezoneve, pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një pallto të thjeshtë ose një palë çizme të përsosura.

Jo vetëm që veshjet e zgjedhura do t’i mbulojnë të gjitha nevojat tuaja bazike, por do të sigurohemi që gjithçka që përfshihet do të duket po aq në trend pas një viti, siç duket tani.

Gjithashtu, këto veshje do t’ju bëjnë të ndiheni të emocionuara dhe do të dashuroheni në to, në atë mënyrë që vetëm moda dhe veshjet e bukura dinë t’ju bëjnë të ndiheni.

Disa nga veshjet e përzgjedhura për këtë javë janë: Këmishë, fustan treçerekësh dhe çizme të gjata.

Më poshtë gjeni veshjet e përzgjedhura të kësaj jave:

Image
Image
Image
Image
Image
Ngjarja paraprake

Milani dhe Aston Villa dy ekipet e vetme me rekord të përkryer në Evropë

Ngjarja e ardhëshme

Dita kur ushtria amerikane fitoi betejën vendimtare për pavarësi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian