Vesa Luma shfaqet në bikini nga pushimet verore në Zelandë të Re

Këngëtarja shqiptare, Vesa Luma, tashmë prej disa vitesh jeton në Zelandë të Re.

Së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta, dhe djalin e tyre Lianin, familja kanë gjetur paqen dhe një jetë më të mirë në kontienntin oqeanik.

Teksa rëndom në hemisferën tjetër të globit temperaturat janë në minus, në vendin e largët të Zelandës së Re, aktualisht është verë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Ajo ka pozuar me bikini ngjyrë rozë, duke vënë në pah linjat e saj trupore.

“Na erdh dita edhe neve”, shkroi këngëtarja e hitit “Jemi dhe s’jemi” në mbishkrimin e këtyre fotografive.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Për momentin, Gjermania nuk po prezanton kufizime të reja për udhëtarët nga Kina

Story i radhës

Granit Xhaka e takon një personalitet të veçantë: E desha dhe e shijova…

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish