Vesa Luma realizon një veshje interesante

Vesa në çdo kohë mbetët një emër i njohur në mediat rozë.

Ajo në shumë raste komentohet për jetën që bën, duke u dalluar në çdo kohë.

Me stilin unik, këngëtarja shum herë është pjesë e lajmeve rozë, duke shkëlqyer dhe gjithmonë me ide më ndryshe.

Edhe këtë herë, Vesa me veshjen që ka bërë duket tejet bukur.

Për më shumë, vlerësojeni imazhin në vijim.

Image

Vesa

Image

Vesa

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Forcat ruse bombardojnë bostbllokun e evakuimit të civilëve pranë Kyivit

Story i radhës

Problematika në Vorë, PD kërkon mbledhjen e KQZ

Të fundit nga

Zhgënjeu në Champions

Interi shkëlqeu në derbin ndaj Milanit në fundjavë, shkatërroi rivalët e përjetshëm 5-1, teksa përballë Real