Verona shokon Napolin

Napoli kokulur nga Verona. Skuadra e Napolit megjithëse avancoi e para, ata nuk arritën të paktën një pikë, për pësuan humbje me rezultat 3:1 nga Verona.

Futbollisti shqiptar, Elseid Hysaj, me shokë patën një ditë të keqe në stadiumin “Marc’Antonio Bentegodi”. 

Për Veronën shënuan Dimarco (34′), Barak (62′) e Zaccagni (79′) dhe për Napolin Lozano (1′).

Napoli renditet në vend të gjashtë me 34 pikë, ndërsa Verona e nënta me 30 sosh.

Ngjarja paraprake

Largoni shenjat e plakjes nga fytyra me këtë maskë

Ngjarja e ardhëshme

SHBA regjistron 176.257 raste të reja dhe 3.427 të vdekur nga COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian