Verona – Napoli, ky është vendimi i Gattusos për Rrahmanin

Napoli luan sot ndeshjen e radhës ndaj Veronas në Serie A.

Titullar nuk do të jetë Amir Rrahmani ndaj ish skuadrës së tij, Hellas Verona.

Në mbrojtje do të startojnë nga fillimi, Maksimovic dhe Koulibaly, kurse në mbështetje të tyre do të jetë mbrojtësi shqiptar, Elseid Hysaj dhe Di Lorenzo.

Rrahmani është në bankën rezervë dhe eventualisht mund të ketë minuta në rast të ndonjë zhvillimi të ri.

Image
Ngjarja paraprake

Ambasadorja amerikane në Shkup: Presim hapjen e bisedimeve me BE-në!

Ngjarja e ardhëshme

Feuz shënon fitore në lëshim

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian