Vera Ora merr vëmendjen me fotografitë në bikini

10:44 | 16 Prill 2021

Foto: Instagram

Vera ka postuar disa foto ku shihet mjaft tërheqëse.

Nëna e Rita Orës merr vëmendjen e ndjekësve mjaft shumë me paraqitjen në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo ndan imazhe dhe video të ndryshme si nga karriera profesionale duke ndihmuar ndjekësit me mesazhe ndërgjegjësimi por edhe jo rrallë herë vjen nga përditshmëria.

Së fundi ajo ka ndarë disa fotografi nga pushimet e vitit të kaluar ku po shijonte kohën e mirë e veshur me pak rroba, kështu duke tërhequr vëmendjen me linjat trupore./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Ish-ministri: Edhe në Vlorë po injektohen vaksina kineze të skaduara!

Ngjarja e ardhëshme

Lufta për vendin e katërt në Angli, sot luhet derbi Everton-Tottenham

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian