Vëmendja Angli – Itali!

Liga e Kombeve vazhdon sonte, vëmendja Angli – Itali!

Liga e Kombeve vazhdon edhe këtë të shtunë me disa ndeshje interesante.

Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen dhjetë ndeshje.

Kryendeshja do të zhvillohet në “Molineux”, mes Anglisë dhe Italisë.

Ndeshje interesante priten të jenë edhe: Uells – Belgjikë, Holandë – Poloni e Hungari – Gjermani.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kovaçevski – Sholc: Vendimi i qartë për fillimin e negociatave për Maqedoninë e Veriut është me rëndësi strategjike për BE-në

Story i radhës

Ukrainë: Raportohet se Rusia po përdorë armë më vdekjeprurëse

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish