Veliu në Podujevë: Pritje e ngrohtë nga qytetarët që jetojnë rreth vendbanimit, “Te Tabet”

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Agim Veliu, këtë të diel ka qenë për vizitë në Podujevë.

Veliu këtë e bëri të ditur me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

“Një pritje e ngrohtë nga qytetarët që jetojnë për rreth vendbanimit të quajtur “Te Tabet””, ka shruar Veliu.

Ngjarja paraprake

“E pamë edhe një puthje!”/ Emocionuese, me një vals e llokume, Tea dhe Andi çifti i parë që përputhën

Ngjarja e ardhëshme

Kaurma Tradicionale – Si Ta Përgatisni Vetë Në Shtëpi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian