Vedat Muriqi arrin në Romë, gati për testet e reja mjekësore tek Lazio

Dita e testeve mjekësore në Lazio.

Gabriel Pereira dhe Vedat Muriqi mbërritën disa minuta më parë në klinikën Paideia për të kryer testet mjekësore me klubin biancoceleste.

Sulmuesi, pas betejës me COVID, më në fund është gati të fillojë të stërvitet me klubin e Lazios.

Vlen të theksohet se gjasat për rikthimin e Muriqit në kombëtaren e Kosovës janë të mëdha – pasi lojtari tashmë është gati për të luajtur.

Ngjarja paraprake

Zgjedhja e grave më të suksesshme menaxhere

Ngjarja e ardhëshme

Turqia arreston 13 të dyshuar të DEASH-it

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian