Vdes sportisti i Kosovës 

Vehbi Brahimi, kryetar i Shoqatës së Gjyqtarëve të Futbollit të Kosovës, jep lajmin e hidhur.

Ka ndërruar jetë ish gjyqtari i futbollit Ismet Pllana. 

“Me pikëllim të thellë morëm lajmin e vdekjës së hershme të shokut, kolegut tonë, bashkëndijejmë dhimbjen me familjen e të ndjerit Ismet Iska Pllana.

Në emër të SHGJF Mitrovicës shprehim ngushëllime familjes dhe gjithë komunitetit sportiv të qytetit të Mitrovicës”, ka bërë të ditur Brahimi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Luana Vjollca ngacmon ndjekësit me një video provokuese me bikini nga plazhi

Story i radhës

Opozita e përçarë edhe në Kukës? Pas thirrjeve të PD-së zyrtare për bashkim, Berisha bën gati Primaret për të zgjedhur kandidatin e tij

Të fundit nga