Vdes gjykatësi në rastin “Sopoti” dhe “Monstra”

Në moshë 63 vjeçare ka ndërruar jetë gjykatësi Ognen Stavrev.

Ndër rastet më të njohura që Stavrev ka gjykuar janë “Sopoti” dhe rigjykimi për rastin “Monstra”.

Stavrev kishte gjykuar edhe mbi akuzat e ish PSP-së si “Titanik 2” dhe “TNT”.

Story i mëparshëm

Ramos injoron Ronaldon, flet fjalë të mëdha për Messin

Story i radhës

“Alda Klosi mund të jetë karrem”, eksperti i kriminalistikës jep detaje të reja

Të fundit nga