Vdes boksieri amerikan

Ish-kampioni i botës në kategorinë e peshave të mesme, Marvin Hagler, ka ndërruar jetë në moshën 66 vjeçare.

Boksieri amerikan e ka dominuar divizionin e peshave të mesme nga viti 1979 e deri në humbjen e tij nga Sugar Ray Leonard në prill të vitit 1987, shkruan BBC.

“Sot, për fat të keq burri im i dashur Marvin Hagler vdiq papritur në shtëpinë këtu në Neë Hampshire”, ka thënë gruaja e tij Kay Hagler.

Ngjarja paraprake

Regjistrohen 186 shkelje në trafik, 68 për tejkalim të shpejtësisë

Ngjarja e ardhëshme

Van Dijk dhe Gomez do të mungojnë edhe në EURO 2020

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian