Vazot për shortin e Kampionatit Botëror, Kosova në vazon e pestë, Shqipëria në të katërtën

Janë zbuluar vazot e shortit për Kampionatin Botëror Katar 2022, që do të hidhet më 7 dhjetor 2020.

Ndeshjet e sotme të Ligës së Kombeve, kanë bërë që faqja “Ëe Global Football”, të publikoj vazot, bazuar në pikët që kanë grumbulluar Kombëtaret.

Kosova ndodhet në vazon e pestë dhe në shortë pritet të ketë katër kundërshtarë të fortë, dhe me mundësi një më të dobët.

Shqipëria ka bërë përparim dhe ndodhet në vazon e katërt, për çka mund të ndodh një përballje Kosovë – Shqipëri.

Ngjarja paraprake

Elita Rudi reagon ndaj ndjekësve që u shkruajnë komente nga më të ndryshmet grave shtatzëna

Ngjarja e ardhëshme

Shkaku pandemisë, Çmimi Nobel sivjet mund të jepet virtualisht

të fundit nga

Juve ka gati ofertën

Mesfushori 23-vjeçar, Maunel Locatelli është objektivi kryesor i Juventusit për të përforcuar

AlbanianEnglishMacedonian