Vazhdon të jetë në gjendje të mjerueshme rruga Kamenicë-Marec-Prekoc, reagon Pacolli

Gjendja e rrugëve nëpër Kosovë po vazhdon të jetë e mjerueshme.

Asfalti rrugës Kamenicë-Marec-Prekoc është shembur, gjë që ka ndikuar në vështirësi për te kaluar me veturë nëpër këtë rrugë.

E për gjendjen e kësaj rruge ka reaguar edhe kreu i AKR-së Behgjet Pacolli përmes një postimi në Facebook.

“Kjo është gjendja rrugës Kamenice-Marec-Prekoc. Është arteria kryesore që lidh Gollakun me Prishtinën, Dardanën dhe pjesën lindore të Anamoravë”, ka shkruar Pacolli.

Kjo është gjendja rrugës Kamenice-Marec-Prekoc. Është arteria kryesore që lidh Gollakun me Prishtinën, Dardanën dhe…

Posted by Behgjet Pacolli on Saturday, April 17, 2021

Ngjarja paraprake

Kim Kardashian shoqërohet me Maluma në eventin publik pas më shumë se një viti

Ngjarja e ardhëshme

Raka rrëfen eksperiencën e tij si vullnetar në Afrikë, kur kontinentin e kishte përfshirë virusi Ebola

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian