Vazhdon rregullimi i infrastrukturës në Komunën e Fushë-Kosovës

Komuna e Fushë-Kosovës po vazhdon të realizojë projektet e planifikuara.

Ato janë në shërbim të mirë të qytetarëve të saj.

Kjo po tregon përkushtimin dhe seriozitetin në përmbushjen e të gjitha projekteve të premtuara.

Në kuadër të këtyre projekteve të planifikuara, komuna po e bën rregullimin e trotuareve.

Ngjarja paraprake

​Ballkani vazhdon me fitore, Llapi mposht Drenicën

Ngjarja e ardhëshme

Kullat e Urës së Çanakkalasë do të jenë më të larta se ato të Kullës së Eiffelit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian