Valon Behrami shërohet nga COVID-19

Valon Behrami është shëruar nga COVID-19.

Mesfushori me prejardhje nga Kosova, prej ditësh ishte konfirmuar pozitiv në COVID-19.

Genoa ka qenë skuadra që ka pësuar rëndë nga COVID-19, me një numër të madh infektimesh.

Në mesin e të infektuarave ka qenë edhe Valon Behrami.

Por, tani raportohet se Valon Behrami, Davide Biraschi, Filippo Melegoni dhe Lasse Schone, kanë dalë negativë në testet e fundit.

Vlen të ceket se shkaku i rasteve të shumta me COVID-19, Genoa nuk ka mundur ta zhvillojë ndeshjen kundër Torinos në Serie A.

Ngjarja paraprake

Një ditë e shëndetshme, gjumi i natës i shëndetshëm

Ngjarja e ardhëshme

Mijëra kërkesa për azil, Këlliçi ngre alarmin: 78% e tyre janë të rinj nën moshën 34 vjeç

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian