Valbona Selimllari i bashkohet Partisë Socialiste

Valbona Selimllari është bërë pjesë e Partisë Socialiste.

Teksa shoqëroi kryebashkiakun Veliaj në Zall-Bastar, Selimllari e shpjegoi mbështetjen për të majtën me një thënie të vjetër përmetare: “Tek Partia Socialiste jam, sepse ne kemi një thënie nga Përmeti: ‘Ai djali dhe ajo vajza po janë punëmbaruar’ dhe kjo fjalë më ka mbetur gjithmonë në mendje se ma thoshte gjyshi dhe nëna:

‘Punëmbaruari është gjithmonë i suksesshëm’ dhe në fakt unë jam me punëmbaruarit, sepse për hir të së vërtetës nuk kemi kohë të humbim me ata që s’mbarojnë punë”, tha ajo.

Ngjarja paraprake

Gjobiten 533 persona, nuk respektuan masat anti-COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Barcelona ia ofron me zbritje Dembelen Manchester Unitedit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian