Vaksinohu merr një pije falas – Oferta e një lokali në Prishtinë

Shumë qytetarë të Kosovës po hezitojnë të vaksinohen me vaksinën kundër Covid-19.

E për të nxitur edhe më shumë numrin e qytetarëve për vaksinimin, një lokal në Prishtinë ka lansuar një ofertë interesante.

“Vaksinohu, mandej hajde pije njo prej shpisë” shkruan në ofertën e lokalit.

Kujtojmë se sipas Ministrisë së Shëndetësisë deri tani në Kosovë, numri i atyre që kanë marrë dozën e parë të vaksinës anti-covid ka arritur në afër 400 mijë persona.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Për të shtëna në dasma parashikohen edhe dënime me burg, mund të shkaktojë pasoja të rënda

Ngjarja e ardhëshme

Rrethojeni veten me njerëz që ju sfidojnë dhe inkurajojnë të zhvilloheni

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian