Vajza e Yll Demajt me fustan të hapur tek gjoksi

Yll Demaj është këngëtari i njohur, i cili ka bërë për vete një masë të madhe të publikut.

Falë zëri të tij ai është një ndër emrat më të kërkuar për dasma e ahengje familjare.

Aty ku këndon Ylli nuk mungon atmosfera e zjarrtë siç e kemi parë shpesh në shumë video nga dasmat.

Sa i përket jetës private ai është i martuar dhe ka katër fëmijë.

Jo rrallë herë është shkruar për gruan e tij, e sonte si rrallë herë në sy bie vajza e tij Vesa.

Ajo feston ditëlindjen, e për këtë ditë ka zgjedhur një fustan të thjesht e të hapur pak të gjoksi ku po duket mjaft mirë.

Image
Ngjarja paraprake

VV në Drenas shpall zgjedhjet e brendshme, kryetari Elezi jep detaje

Ngjarja e ardhëshme

Paçarada: Është një moment i vështirë për ne

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian