Vajza e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mahniti të gjithë me grimin dhe frizurën e saj

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës.

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket shumë bukur.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Filipçe: Masat për mbrojtje nga virusi të miratohen menjëher në Kuvend, gjendja me virusin korona- alarmante!

Ngjarja e ardhëshme

Pa maska në rrugë, gjobiten 522 persona, shoqërohen në komisariat 12 prej tyre

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian