Ushtrime fenomenale për muskuj barku

Edhe pse jemi mësuar t’i bëjmë ushtrimet për muskuj barku në pozicion të shtrirë, ne po ju propozojmë ushtrimet, po ashtu për muskuj barku, por në pozicionin vertikal që është mirë nëse nuk keni hapësirë apo vend të mjaftueshëm.

Filloni ditën me këto ushtrime të thjeshta me të cilat do të forconi muskujt e barkut, por edhe do të siguroni energji.

Shikojeni videon!

Ngjarja paraprake

Turqia dhe Greqia shkëmbejnë ngushëllime për tërmetin

Ngjarja e ardhëshme

Mourinho ndëshkon futbollistët për humbjen në Europa League

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian