Ushtria e Azerbajxhanit rrëzon një avion luftarak Su-25 të ushtrisë së Armenisë

Ngjarja paraprake

Vera Ora me mesazh motivues në muajin e ndërgjegjësimit

Ngjarja e ardhëshme

Mbajtja e maskës, distanca dhe higjiena janë thelbësore për mbrojtjen nga virusi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian