“Urrejtja ndaj Albinit”/ Situata alarmuese në veri, reagon Rron Gjinovci: Këta persona i ka pagua Serbia!

Analisti politik, Rron Gjinovci ka reaguar edhe njëherë pas situatës së tensionuar në veri.

Gjinovci ka reaguar ndaj kritikëve të aksionit të Policisë së Kosovës, që e zhvilluan sot atje, për të mbajtur rendin dhe qetësinë.

Ai thotë se këta kritikë të aksionit të Policisë janë të paguar nga Serbia, të padijshëm ose inati dhe urrejtja ndaj Albin Kurtit ua ka hup aftësinë për me qenë racionalë.

Postimi i plotë:

Për ata kosovarë që janë tu e kritiku aksionin e policisë momentalisht janë 3 mundësi:

1. i pagun Serbia

2. janë të padijshëm

3. inati dhe urrejtja ndaj Albinit ua ka hup aftësinë për me qenë racionalë

Story i mëparshëm

Shtëpia u përfshi nga flakët, Mihrije Braha e pranon publikisht: Faji ishte i imi (VIDEO)

Story i radhës

U rikthye nga lëndimi, ylli i Chelseat lëndohet sërish

Të fundit nga