Urimi i Metës: Mbarësi për çdo familje shqiptare dhe le të jetë viti i një rifillimi të fuqishëm evropian!

Në një intervistë për Tempora, presidenti Ilir Meta shprehu edhe urimin e tij për shqiptarët.

Meta: Uroj të gjithë ata të cilët po ndeshin probleme me shëndetin që ta kalojnë sa më lehtë. Dhe një urim të veçantë e ata mjekë të cilët shërbejnë me sakrifica të jashtëzakonshme dhe që duhet të ishin mbështetur. Ata do të jenë në shërbim edhe në natën e Vitit të Ri, larg Familjes.

Uroj mbarësi për cdo familje shqiptare dhe le të jetë viti i një ristarti të fuqishëm evropian.

Dhe le t’i japim fund asaj qasjes 30-vjeçare, duke e bërë Shqipërinë si gjithë Evropa duke bashkëpunuar. Ledio Bianku tha në tubimin e 2 marsit se “një popull që fle në demokraci, zgjohet në diktaturë”.

Ngjarja paraprake

Juventus zgjat kontratën me Jeep, ja sa përfiton në sezon

Ngjarja e ardhëshme

Billie Eilish humb mbi 100 mijë ndjekës në Instagram

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian