Urimi i Dua Lipës për muajin e shenjtë të Ramazanit

12:16 | 14 Prill 2021

Foto: Instagram

Dua uroi besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit.

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të bërë një urim me rastin e muajit të Ramazanit, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja postoi një fotografi të një buqete me lule, ndërsa uroi që muaji i Ramazanit të sjell lumturi e paqe tek të gjithë.

“Muaji i Ramazanit. Shpresoj që ky muaj i shenjtë t’ju sjellë lumturi dhe paqe me bollëk për të gjithë ata që po vëzhgojnë në të gjithë botën”, shkruan ajo.

Kujtojmë se Dua Lipa ka bashkëpunuar edhe një herë me brendin “YSL” për aromat e reja të parfumit “LIBRE”. /Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Filipçe: Ulet numri i te infektuarve me Kovid, masat po japin rezultatet e duhura

Ngjarja e ardhëshme

Arrestohet një banor i Haraçinës, kërkohej me tre fletarrestime

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian