Uragani Arta Bajrami vazhdon të godasë me balada, vjen me “Mëshirë s’dua”

Emri i saj nuk dëshiron shumë përshkrim sepse njihet si një nga emrat më të njohur të skenës shqiptare që ka sjellë gjithmonë këngë të bukura të cilat akoma sot e kësaj dite dëgjohen. Shumë vite në skenë, bashkëshorte dhe nënë e tre fëmijëve Arta Bajrami vjen prap me freski të reja sepse publiku që ndjek punën e saj gjithnjë pret këngë të bukura si dikur. “Mëshirë s’dua”, titullohet projekti më i ri i saj i punuar nga Don Arbas me tekst nga Arsim Bunjaku derisa video është punuar nga BUG Production.

Story i mëparshëm

Reagon ambasadorja e SHBA-ve: Lajmet që vijnë nga Mariupoli janë të tmerrshme

Story i radhës

Ushtria ruse intervenon në protestë, sulmon qytetarët ukrainas

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish