Unik si vetë emri vjen me “Glock” duhet patjetër ta dëgjoni

Quhet “Glock” kënga ardhur nga Unik dhe vërtetë ia vlen ta dëgjoni. Emri i tij i vërtetë është Urim por në muzikë quhet Unik e ashtu si nofka e tij vërtetë ka shumë stil e mjaft i veçantë që këto dy karakteristika i sigurojnë atij një super të ardhme.

Artisti i ri e ka krijuar me vijë melodike dhe me tekst vetë këngë këngë, ndërsa beat dhe mix-masterin e këngës e kanë krijuar producentët 808 Morphe dhe Fasti.

Ka disa vite që Unik merret me muzikë por kishte ardhur koha që të vinte me një super projekt e ku shihet që ka nisur të pritet e të dëgjohet mjaft mirë.

Këngëtari shqiptar nga Shkupi synon të shkoi shumë lart me muzikën që bën pasi ka mjaft talent që e veçon nga të gjithë reperat e tjerë.BS

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kosova arrin në Beograd!

Story i radhës

Sllovakia është e gatshme të sigurojë sisteme të mbrojtjes ajrore për Ukrainën

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish