Ukrainasit e çaktivizojnë bombën ruse që nuk shpërtheu, publikojnë edhe pamjet

Media e Europës Lindore, Nexta, ka publikuar një video të disa ushtarëve ukrainas të cilët e çaktivizojnë një bombë ruse e cila nuk ka shpërthyer.

Operacioni i ndërlikuar është kapur në një incizim dhe ai është publikuar i tëri.

Ushtarët ukrainas arrijnë të çaktivizojnë bombën.

Kjo është video e plotë:

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Holanda e pret përsëri krahëhapur

Story i radhës

Rekord i çmimit të naftës në Kosovë, nuk ka ka kolona rrugëve

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish