Uka: Krejt kanë vendosur të rrugëtojnë drejt

Kandidati për deputet nga LVV, Fitim Uka gjatë ditës së sotme ka zhvilluar takime të ndryshme me qytetarë në lagjet e Prishtinës.

Sipas tij, çdokund po shihet e ndjehet fryma e referendumit.

Postimi në Facebook:

E nisëm me një kafe mëngjesi në lagjen time në Prishtinë, vazhduam me vizita në bizneset e vogla e familjare të lagjes, vizituam furrën e bukës dhe takuam pemëshitësin e lagjes, për të vazhduar me vizitën e bizneseve në lagjen Mati dhe me tubimin e mrekullueshëm të realizuar nga pika e kësaj lagjeje.

Çdokund po shihet e ndjehet fryma e referendumit. KREJT kanë vendosur të rrugëtojnë DREJT!

Ngjarja paraprake

Pipero u infektua me COVID-19, Alfred Cako: Ishte dhurata më e bukur për ditëlindje

Ngjarja e ardhëshme

Roma 3-1 Verona, nota e Marash Kumbullës dhe të tjerëve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian