Uji ka dalë në tokë dhe ndërtesat janë rrënuar, çfarë ka mbetur në ishullin grek Samos pas tërmetit dhe cunamit

Fotot më poshtë janë nga ishulli grek Samos , ku siç duket deti ka dalë në tokë.

Ndërtesa të shkatërruara e të përmbytura shihen ngado, ndërsa në zonë pati edhe cunami.

Tërmeti i fuqishëm i ditës së sotme me magnitudë 6.7 la pasoja të tmerrshme dhe në Turqi.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Lajme për mira për Madridin

Ngjarja e ardhëshme

Infektohet me COVID punonjësi i Tatimeve në Berat dhe 2 mësues në Skrapar

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian