U tha se është zënë me moderatoren e njohur shqiptare, ky është reagimi i Arbana Osmanit

Së fundi është përfolur për një përplasje mes dy moderatoreve të njohura shqiptare.

E kjo përplasje është pikërisht ajo mes Arbana Osmanit dhe Fjoralba Ponarit

Dyshimet nisën pasi Fjoralba Ponari bashkë me Argjira Spancën hynë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” për të takuar mikeshën e tyre, Einxhel Shkira.

Image

Arbana

E ndër të tjera Arbana akuzoi vajzat se po ndikonin te loja e Einxhelit me informacionet e dhëna.

Më pas, mediat raportuan se mes Arbanës dhe Fjoralbës kishte pasur një përplasje por si duket gjërat mes tyre janë rregulluar.

Këtë e ka nënkuptuar vetë Arbana përmes një postimi që ka bërë në “Instagram”.

Ajo ka publikuar një foto të Fjoralbës nga emisioni që drejton, krahas së cilës ka shkruar dhe disa vlerësime për të.

“E bukur, trime, e guximshme”, ka shkruar Arbana duke etiketuar llogarinë e Fjoralbës.

Image

Storie në Instagram

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Gazeta e pavarur ruse Novaya Gazeta pezullon botimin pas paralajmërimit të dytë

Story i radhës

PS nis “zgjedhjen” e presidentit/ Deputetëve iu kërkohen emra konkretë të kandidatëve

Të fundit nga